Philips Speech ve Apaz Medikal Ortaklığı

Kategori: Haberler

Philips Dictation markasının arkasındaki şirket olan Speech Processing Solutions (SPS) ile Apaz Medikal’in yeni ortaklığını duyurmaktan gurur duyarız. Bu andan itibaren Türkiye sağlık sektöründe konuşmayı tıbbi bilgiye dönüştürmek söz konusu olduğunda birlikte tek ses olacağız.

SPS, Avusturya’da üretilen ve dünya çapında Philips markası altında satılan profesyonel diktasyon çözümleri geliştirir; profesyonel dikte çözümlerinde dünya lideridir. Dünya çapındaki 4 milyon müşterisi arasında birçok tanınmış hastane grubu bulunmaktadır. Şirket, dünya çapında 1000’den fazla dağıtım ve uygulama ortağından oluşan bir ağ ile birlikte çalışır. Müşteriler, özellikle sağlık endüstrisi gibi hassas bir alanda ilgili olan profesyonel hizmetlerin yanı sıra özel ve özelleştirilmiş çözümlerden de yararlanır.

“Apaz, kalite ve uzmanlığın anahtar olduğu çok zorlu bir pazarda yazılım ve donanım uygulamasında geniş bir uzmanlık portföyü sunan Türkiye sağlık sektöründe önemli bir rol almaktadır. Sağlık sektörü hakkındaki derin bilgileri, profesyonel proje yönetimi becerilerini ve özel hizmetleri de içerir. İki şirketimizin de güçlerini birleştirmesi ve deneyim ve yetkinliklerin paylaşılmasıyla başarılı ve verimli bir işbirliği bekliyoruz ” diyor ve ekliyor SPS Uluslararası Satış Bölgesi Başkan Yardımcısı ve Satış Direktörü Thomas Opolski  “Apaz’ın stratejisi, uğraştıkları pazarın en iyi oyuncularıyla ortaklıklar kurmayı hedefliyor. Bu nedenle, tıbbi diktasyon söz konusu olduğunda Apaz ve SPS’nin ittifak kurması ve tek ses haline gelmesi aşikar hale geldi ”.

Yenilenen ürün portföyümüzü incelemek için tıklayınız.

Philips tarafından yayımlanan ortaklık duyurumuza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Apaz Medikal ile iletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz. Bilgi alma, destek, satın alma ve diğer tüm birimlerimizle bu alandan bağlantı kurabilirsiniz.