Apaz Medikal Hakkında

Apaz Medikal Ürün ve Bilişim Yazılım SAN. ve TİC. A.Ş

APAZ, 2011 yılında kurulmuş, Türkiye’de medikal bilişim teknolojileri uygulamak amacıyla yola çıkmış bir firmadır. Ana iş kolu PACS (ing. Picture Archiving and Communication Systems – Görüntü Arşivleme ve İletişim Sistemleri) olmak üzere IT (ing. Information Technology – Bilgi Teknolojileri) alanında faaliyet göstermektedir.

Dünyanın en büyük PACS yazılım şirketlerinin başında gelen İsveç merkezli SECTRA PACS yazılımının Türkiye, Romanya, Birleşik Arap Emirlikleri’nde yetkili tek distribütörü olan APAZ, aynı zamanda Quantib, Tomtec, Intrasense-Myrian, Leica Biosystems, Philips, Dekom, Qure.ai ürünlerinin de Türkiye distribütörüdür. APAZ, yeni bilgi teknolojilerini yakından takip eden dinamik kadrosu ve yenilikçi fikirleriyle yurtiçi ve yurtdışı 100’ün üzerinde projeye imza atarak yoluna devam etmektedir.

Bununla birlikte APAZ, medikal enformasyon teknolojilerinde; proje yönetimi, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini de sunmaktadır. Ayrıca, sağlık bilişim sistemlerinde donanım, ağ (ing. network) ve çevre birimlerinin kurulumu ve entegrasyonu alanlarında da çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkez ofisi İzmir Depark bünyesinde olan APAZ Medikal’in, İzmir dışında Ankara, Antalya, Sivas ve İstanbul’da 7/24 hızlı ve etkin destek hizmet sunan ekipleri bulunmaktadır.

APAZ, yurt içi ve yurt dışı tecrübeleri doğrultusunda; kurumlara doğru çözümleri ileri teknolojiler ile sunmak, etkin servis ve uygulama desteği sağlamak, çözümün stabil yapısını, bütünlüğünü ve devamlılığını garanti altına almak hedefiyle yoluna devam etmektedir.

Ürünlerimizle alakalı detaylı bilgi almak için : Ürünler

Vizyon & Misyon

bulb 63

Vizyon

APAZ olarak kurumlara doğru çözümleri gelişmiş teknolojiler ile sunarak etkin servis ve uygulama desteği sağlayarak çözümün stabil yapısını, bütünlüğünü ve devamlılığını sürdürmek bizim için çok önemlidir.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmak, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri üretmek, çalışanlarımızın gelişimine yatırım yaparak kendimizi sürekli yenilemek ve en önemlisi müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak geleceğe yönelik hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bunların doğrultusunda, müşterilerimizle güçlü ve uzun soluklu ilişkiler kurarak başarılarımızı sürdürmeyi hedeflemekteyiz.

privacy policy

Misyon

APAZ, başarılarını arttırarak devamlılığını sürdürmesi, istikrarlı büyümesi ve vizyonunu gerçekleştirmek amacıyla, stratejik (kilit,krıtik) başarı faktörlerini;

  • Yeterli ve Çağdaş Altyapısı,
  • Günümüz Teknolojilerini Takip Eden, Donanımlı ve Uzman Personelleri
  • Güçlü Finansman Yapısı
  • Mevzuat / Yasal Çerçeve / İş Etiği Uyumluluğu (Görev, yetki ve sorumluluklar)
  • Etkin, Verimli Yönetim ve Verimli Üretim
  • Zamanında ve 7/24 Esaslı Teknik Destek
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Sistem Akışı ile Olan Tam Entegrasyon
  • Mevcut İşteki Etkinliğin Arttırılması

olarak belirlemiştir. Bu sayededir ki; APAZ kurulduğu tarihten itibaren çok kısa sürede büyük başarılara imza atmıştır.

Sertifikalarımız

Uluslararası seviyede geçerliliği olan standartlar ve denetime tabi üstün kalite sistemimizin belgeleri.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Apaz Medikal ile iletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz. Bilgi alma, destek, satın alma ve diğer tüm birimlerimizle bu alandan bağlantı kurabilirsiniz.