MEMORIAL SAĞLIK GRUBU – SECTRA PACS

Kategori: Haberler

Memorial Sağlık Grubu,11 hastanesi, 2 tıp merkezi ve 1 sağlık merkezi ile, Sectra Radyoloji ve Dijital Patoloji çözümünü kullanmaya başlamıştır. 

Merkezi Sectra PACS sunucusu Memorial Şişli Hastanesi’nde yer almaktadır ve diğer hastanelerin erişimi satellite sunucu şeklinde olup tüm kurumlar tek bir sistem üzerinden çalışmaktadır. 

Memorial Sağlık Grubu , Türkiye’deki  farklı  alanlarda uzmanlığı ile Türkiye’nin önde gelen premium sağlık hizmet sağlayıcılarından bir tanesidir. Geniş uluslararası ağıyla dünyanın her yerinden hastalar için önde gelen bir sağlık turizmi destinasyonu  olan Memorial , Türkiye’de  farklı  bölgelerde   faaliyet  gösteren  13  hastanesi  ile  en iyi Hasta Deneyimini sağlamaya  odaklanmıştır. 167 ülkeden hastaya hizmet veren Memorial, her yıl daha fazla kişiye güvenli bir ortamda tedavi olma rahatlığını sağlayan bir dünya hastanesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Apaz Medikal ile iletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz. Bilgi alma, destek, satın alma ve diğer tüm birimlerimizle bu alandan bağlantı kurabilirsiniz.