Koronavirüs (Covid-19) Hakkında

Kategori: Haberler

Koronavirüsüne bağlı hastalıkların ve ölümlerin arttığı bu dönemde sağlığımızın ve sağlık çalışanlarımızın değerini daha iyi anlamış bulunuyoruz. Bizler de Apaz Medikal ailesi olarak değerlerimizin karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz.

Gerek müşterilerimizin gerekse kendi çalışanlarımızın sağlığı bizim en büyük önceliğimiz. Bu nedenle hem dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak hem de Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nün açıklamalarına uyup evlerimizde kalarak elde edebileceğimiz maksimum verimi sağlamak amacıyla uzaktan çalışma modeline geçmiş bulunmaktayız.

Yeni tip koronavirüse karşı aldığımız önlemler doğrultusunda tüm ekibimiz evlerinden çalışmalarını sürdürmektedir. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimiz durdurulmuş, tüm eğitimler sanal ortamda verilip toplantılarımız yine sanal ortamda yapılmaktadır.  Teknik destek uzaktan sağlanabildiği gibi aplikasyon desteğimizi de müşterilerimize uzaktan eğitimlerle sağlamaktayız. Evden çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza Sectra PACS sorunsuz bir şekilde hizmet vermekte olup ekibimiz sürdürülebilirlik konusunda yardımcı olmaktadır.

Bu süreçte sağlığımızı ve toplum sağlığını ön planda tutup gerekli önlemleri almaya devam edeceğiz.

Tüm sağlık çalışanlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunar iyi günlerde görüşmeyi dileriz.

Saygılarımızla,

Apaz Medikal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Apaz Medikal ile iletişime geçmek için bu formu kullanabilirsiniz. Bilgi alma, destek, satın alma ve diğer tüm birimlerimizle bu alandan bağlantı kurabilirsiniz.